Pohádková kovárna

Pokud chcete dostávat pravidelné informace z pohádky, můžete nám napsat svůj e-mail:


Oslí narozeniny a čarodějnická kovárna

24.4.2018 19:04

pk

Poslední dubnový víkend bude v pohádce pěkně veselo! Nejen, že se u nás všechny čarodějnice budou připravovat na slet, ale také budou naši oslíci Jasmínka a Aladin slavit narozeniny, na které jste srdečně zváni.

Už jste někdy byli na oslavě oslích narozenin? Pokud nás v sobotu 28. nebo neděli 29. dubna 2018 navštívíte, můžete Jasmínce i Aladinovi popřát a vyzkoušet si, jak dobře oslíky znáte při plnění záludných úkolů.

A věřte, že i v naší kovárně bydlí čarodějnice, i když jenom ty hodné. O víkendu vás kovárnou provede pravá nefalšovaná čarodějnice a čaroděj, v pohádkové dílně si budete moci vyrobit čarodějnici svojí, kterou si můžete odnést domů (a v pondělí ji upálit), na ohni u dvanácti měsíčků si můžete opéct buřtíky a vyzkoušet si soutěže v čarodějných dovednostech.

NA VŠECHNY PŘÍCHOZÍ ČARODĚJNICE A ČARODĚJE (NEBO KLIDNĚ I OSLÍKY) ČEKÁ ODMĚNA!

Otevřeno máme celý víkend od 10 do 17 hodin, tak přijďte kdykoliv. V pondělí 30. dubna budou pohádkové bytosti pomáhat při stavbě májky, takže kovárna bude zavřená, ale hned v úterý 1. května ji zase otevřeme, abyste si k nám mohli přijít dát prvomájový polibek pod rozkvetlou třešeň! :)

Zobrazeno 3972x

 
 

Dračí slavnosti 2019

10.7.2019 21:54

V pátek 19. července 2019 od 17 hodin oslavíme v Pohádkové kovárně v Selibově u Protivína opět velký dračí svátek, tentokrát trochu netradičně v podvečer...

Zahájení 9. letní sezóny

pk
27.6.2019 7:38

Pokud chcete prožít pohádkové prázdniny, přijeďte se podívat do Pohádkové kovárny!

Velikonoce v kovárně 2019

27.3.2019 18:39

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

Jarní víkendové tvoření

11.2.2019 20:32

Většina obyvatel Pohádkové kovárny spí ještě zimním spánkem a probudí se až první dubnový víkend. Pracovité víly z POHÁDKOVÉ DÍLNY se ale rozhodly, že v březnu pro šikovné maminky, babičky, děti (nebo klidně i tatínky) uspořádají jarní tvoření!

Pohádkové Vánoce a Živý Betlém 2018

pk
1.11.2018 19:52

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.