Pohádková kovárnaUkládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE K AKCI UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU V SOBOTU 19.9.2020

Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel zrušili účast režiséra Zdeňka Trošky, zpěváka Richarda Pachmana a kapely Žízniví Dubáci na akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku. Věříme, že vám u nás dáme brzy jinou příležitost k setkání s nimi, nicméně určitě se všichni shodneme na tom, že v této době je opatrnost a zdraví na prvním místě.

I přesto ale pro vás máme připravený bohatý program, tak se na vás budeme moc těšit! Doražte kdykoliv od 10 do 17 hodin a užijte si s námi poslední zbytky babího léta.

Akce se koná z větší části ve venkovních prostorách, ale některé aktivity probíhají také uvnitř kovárny či maštale. Prosíme, nezapomeňte si přinést roušku. Děkujeme!

Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a v naší výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku. Několikrát za den pak příchozí uvidí krátkou pohádku hudebně divadelní skupiny Rybníkáři. Rádi také přivítáme vodní havěť z přilehlých či dalekých vodních toků, proto všichni příchozí hastrmánci, žabičky a víly budou odměněni.

Soutěž ve štrúdlování letos sice musíme oželet, ale nebojte, o jablíčkové mňamky na ochutnání nepřijdete, o to se postará naše medvědice Máša!

V letošním roce se nebude konat soutěž o nejlepší jablečnou mňamku, proto máte celý rok na to, vypilovat své recepty k dokonalosti a porotě příštího ročníku Štrúdlování pořádně ztížit práci při výběru toho nejlepšího štrúdlu…

Více informací: tel.: 724 913 100, 604 900 985, e-mail: info@pohadkovakovarna.cz

pohadkovakovarna.cz, FB: facebook.com/pohadkovakovarna

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu či zrušení celé akce. Sledujte pravidelně naše oficiální webové stránky či profily na sociálních sítích pro aktuální situaci.

Zobrazeno 394x

 
 

Podzimní ohlédnutí za 10. sezónou

6.11.2020 23:12

Milí kamarádi, přátelé, návštěvníci Pohádkové kovárny! Když na jaře přiletěl drak a velkým mrakem zakryl sluníčko, nikdo z nás si nemyslel, že se tenhle drak jen tak nevzdá a zůstane tu s námi.

Volné vstupenky do kovárny

29.10.2020 22:12

Máte doma volnou vstupenku k nám do kovárny, která má platnost do konce roku 2020?

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

Loskuták na výletě

26.6.2020 23:05

V sobotu 27.6. ve 13:05 si nalaďte pořad Rady ptáka Loskutáka, který se tentokrát natáčel v jižních Čechách. Jedním z míst, která štáb navštívil, byla i naše kovárna.

PRÁZDNINOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA

26.6.2020 23:00

sobota 27.6. - pondělí 31.8.
OTEVŘENO DENNĚ od 10 do 17 hodin
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.