Pohádková kovárna

Pokud chcete dostávat pravidelné informace z pohádky, můžete nám napsat svůj e-mail:


Čertovské novinky ze zasněžené kovárny

23.2.2013 19:31

Pohádková kovárna

Naši milí kamarádi,
zima už je opravdu dlouhá, hastrmánci spí klidně zimním spánkem, ale nám čertům se moc spát nechce.

Kovárna se již chystá na první letošní návštěvníky, rybičky mají vyleštěné šupinky a všichni čerti vypucovaná kopýtka. Čertovský sněm proto rozhodl, že v sobotu 16. února uspořádáme pekelnou výpravu na masopustní průvod do nedalekého Písku. Pro jistotu jsme si s sebou vzali jednoho andělíčka, který nás hlídal, abychom moc nevystrašili děti. A že se jich přišlo podívat! Bylo nám tam moooc hezky. Ostatně na pár fotek se můžete podívat v naší FOTOGALERII.

 

No a kdy že nás můžete zase přijít do kovárny zkontrolovat? Již o Velikonocích, v sobotu 30. a v neděli 31. března!!! Budete si moci namalovat velikonoční vajíčka, uplést pomlázku nebo ozdobit perníčky... A ještě k tomu se samozřejmě podívat na nás do kovárny,jak jsme si světničky hezky vyzdobili na přivítání jara.

Více informací o Velikonocích v kovárně najdete zde na stránkách již brzy.

Tak se na vás moooc těšíme již za měsíc!!!

 

 

 

Zobrazeno 2643x

 

Pracovní nabídka pro rok 2019

pk
14.4.2019 21:17

Pohádková kovárna přijme na brigádu nové kolegy na pozice:
- průvodce a animátor
- prodej vstupenek a suvenýrů
- obsluha výtvarné dílny a občerstvovny
- údržba areálu

Velikonoce v kovárně 2019

27.3.2019 18:39

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

Jarní víkendové tvoření

11.2.2019 20:32

Většina obyvatel Pohádkové kovárny spí ještě zimním spánkem a probudí se až první dubnový víkend. Pracovité víly z POHÁDKOVÉ DÍLNY se ale rozhodly, že v březnu pro šikovné maminky, babičky, děti (nebo klidně i tatínky) uspořádají jarní tvoření!

Pohádkové Vánoce a Živý Betlém 2018

pk
1.11.2018 19:52

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví.

Adventní koncert Richard Pachman 29.11.2018

pk
22.10.2018 21:34

Obyvatelé Pohádkové kovárny mají pro Vás jednu úžasnou zprávu - v rámci svého letošního adventního turné k nám do Selibova zavítá opět po roce zpěvák a skladatel Richard Pachman a zpěvačka Dita Hořínková, jako jeho host.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.