Pohádková kovárnaOslí narozeniny a čarodějnická kovárna

24.4.2018 19:04

pk

Poslední dubnový víkend bude v pohádce pěkně veselo! Nejen, že se u nás všechny čarodějnice budou připravovat na slet, ale také budou naši oslíci Jasmínka a Aladin slavit narozeniny, na které jste srdečně zváni.

Už jste někdy byli na oslavě oslích narozenin? Pokud nás v sobotu 28. nebo neděli 29. dubna 2018 navštívíte, můžete Jasmínce i Aladinovi popřát a vyzkoušet si, jak dobře oslíky znáte při plnění záludných úkolů.

A věřte, že i v naší kovárně bydlí čarodějnice, i když jenom ty hodné. O víkendu vás kovárnou provede pravá nefalšovaná čarodějnice a čaroděj, v pohádkové dílně si budete moci vyrobit čarodějnici svojí, kterou si můžete odnést domů (a v pondělí ji upálit), na ohni u dvanácti měsíčků si můžete opéct buřtíky a vyzkoušet si soutěže v čarodějných dovednostech.

NA VŠECHNY PŘÍCHOZÍ ČARODĚJNICE A ČARODĚJE (NEBO KLIDNĚ I OSLÍKY) ČEKÁ ODMĚNA!

Otevřeno máme celý víkend od 10 do 17 hodin, tak přijďte kdykoliv. V pondělí 30. dubna budou pohádkové bytosti pomáhat při stavbě májky, takže kovárna bude zavřená, ale hned v úterý 1. května ji zase otevřeme, abyste si k nám mohli přijít dát prvomájový polibek pod rozkvetlou třešeň! :)

Zobrazeno 8104x

 
 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.