Pohádková kovárnaUkládání hastrmánků k zimnímu spánku

7.9.2020 8:41

Hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z Pohádkové kovárny v Selibově vás srdečně zvou v sobotu 19. září 2020 na tradiční akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku, ovšem díky době virové pojatou netradičním způsobem.

NEJNOVĚJŠÍ INFORMACE K AKCI UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU V SOBOTU 19.9.2020

Vzhledem k aktuální situaci jsme bohužel zrušili účast režiséra Zdeňka Trošky, zpěváka Richarda Pachmana a kapely Žízniví Dubáci na akci Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku. Věříme, že vám u nás dáme brzy jinou příležitost k setkání s nimi, nicméně určitě se všichni shodneme na tom, že v této době je opatrnost a zdraví na prvním místě.

I přesto ale pro vás máme připravený bohatý program, tak se na vás budeme moc těšit! Doražte kdykoliv od 10 do 17 hodin a užijte si s námi poslední zbytky babího léta.

Akce se koná z větší části ve venkovních prostorách, ale některé aktivity probíhají také uvnitř kovárny či maštale. Prosíme, nezapomeňte si přinést roušku. Děkujeme!

Po celý den, od 10 do 17 hodin, budou v kovárně probíhat speciální vodnické prohlídky, návštěvníci si budou moci zasoutěžit v ryze vodnických či vílích dovednostech a v naší výtvarné dílně si vytvořit například vlastního hastrmánka nebo třeba zlatou rybičku. Několikrát za den pak příchozí uvidí krátkou pohádku hudebně divadelní skupiny Rybníkáři. Rádi také přivítáme vodní havěť z přilehlých či dalekých vodních toků, proto všichni příchozí hastrmánci, žabičky a víly budou odměněni.

Soutěž ve štrúdlování letos sice musíme oželet, ale nebojte, o jablíčkové mňamky na ochutnání nepřijdete, o to se postará naše medvědice Máša!

V letošním roce se nebude konat soutěž o nejlepší jablečnou mňamku, proto máte celý rok na to, vypilovat své recepty k dokonalosti a porotě příštího ročníku Štrúdlování pořádně ztížit práci při výběru toho nejlepšího štrúdlu…

Více informací: tel.: 724 913 100, 604 900 985, e-mail: info@pohadkovakovarna.cz

pohadkovakovarna.cz, FB: facebook.com/pohadkovakovarna

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu či zrušení celé akce. Sledujte pravidelně naše oficiální webové stránky či profily na sociálních sítích pro aktuální situaci.

Zobrazeno 1571x

 
 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.