Pohádková kovárnaMimořádná opatření

19.6.2021 0:06

JAK JE TO U NÁS V SOUČASNÉ DOBĚ S MIMOŘÁDNÝMI OPATŘENÍMI?

 • RESPIRÁTORY: ve všech vnitřních prostorách areálu Pohádkové kovárny (prohlídka kovárny, výtvarná dílnička, občerstvovna) jsou všichni návštěvníci starší 3 let povinni mít po celou dobu nasazený respirátor či obdobnou ochranu dýchacích cest (dětem od 3 do 15 let stačí chirurgická rouška)
 • KONZUMACE: pokud si u nás budete chtít dát něco na zub, je potřeba vlastnit jeden znásledujících dokumentů:
  • potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech)
  • certifikát o očkování (minimálně 22 dní od první dávky)
  • Test z práce nebo školy (potvrzení nebo čestné prohlášení)
  • Samotest doma (čestné prohlášení)
 • Jestli u sebe nemáte ani jedno z potřebných potvrzení, NEVADÍ! Stačí si vyzvednout a vyplnit čestné prohlášení, které vám předá obsluha naší občerstvovny NEBO všechno jídlo a pití konzumovat venku.
Věřte nám, že jsme si nic z toho sami nevymysleli a že jsme šťastní, že v téhle době můžeme mít vůbec otevřeno... Proto děkujeme všem, kteří se nezaleknou a potěší nás v následujících dnech svojí návštěvou!

 

 

Zobrazeno 2988x

 

Svěcení jara aneb Pohádkové Velikonoce 2022

2.4.2022 20:30

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2022

9.3.2022 20:07

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

JARO 2022

9.3.2022 20:03

Konečně jsme se dočkali sluníčka a oteplování, všechny pohádkové bytosti se probudily ze zimního spánku a my vám s radostí přinášíme spoustu novinek!

PF 2022

22.12.2021 19:25

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani a ostatní pohádková havěť z kovárny.

VÁNOČNÍ KOVÁRNA - ZRUŠENO!

26.11.2021 21:16

Milí kamarádi,
doufali jsme, že vám toto již nikdy nebudeme muset psát, ale na základě zhoršující se epidemiologické situace u nás a nejnovějších nařízení vlády nemůžeme letošní Vánoce otevřít brány Pohádkové kovárny.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.