Pohádková kovárnaMimořádná opatření

19.6.2021 0:06

JAK JE TO U NÁS V SOUČASNÉ DOBĚ S MIMOŘÁDNÝMI OPATŘENÍMI?

 • RESPIRÁTORY: ve všech vnitřních prostorách areálu Pohádkové kovárny (prohlídka kovárny, výtvarná dílnička, občerstvovna) jsou všichni návštěvníci starší 3 let povinni mít po celou dobu nasazený respirátor či obdobnou ochranu dýchacích cest (dětem od 3 do 15 let stačí chirurgická rouška)
 • KONZUMACE: pokud si u nás budete chtít dát něco na zub, je potřeba vlastnit jeden znásledujících dokumentů:
  • potvrzení o prodělání nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech)
  • certifikát o očkování (minimálně 22 dní od první dávky)
  • Test z práce nebo školy (potvrzení nebo čestné prohlášení)
  • Samotest doma (čestné prohlášení)
 • Jestli u sebe nemáte ani jedno z potřebných potvrzení, NEVADÍ! Stačí si vyzvednout a vyplnit čestné prohlášení, které vám předá obsluha naší občerstvovny NEBO všechno jídlo a pití konzumovat venku.
Věřte nám, že jsme si nic z toho sami nevymysleli a že jsme šťastní, že v téhle době můžeme mít vůbec otevřeno... Proto děkujeme všem, kteří se nezaleknou a potěší nás v následujících dnech svojí návštěvou!

 

 

Zobrazeno 3319x

 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.