Pohádková kovárna



Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.

Program letošního Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování bude opravdu pestrý:

  • od 11 do 17 hodin oživlé prohlídky kovárny, kde se návštěvníci stanou součástí vodního světa a budou pomáhat při běžných činnostech hastrmanské domácnosti
  • na louce u kovárny bude po celý den hrát vodnické pohádky hudebně - divadelní skupina RYBNÍKÁŘI
  • po dvouleté pauze se opět uskuteční ŠTRÚDLOVÁNÍ - soutěž o nejlepší jablíčkovou mňamku - předsedou poroty letos bude pohádkový režisér ZDENĚK TROŠKA!
    - soutěže se může zúčastnit každý, kdo donese jeden štrúdl k registraci do 14.30 hodin -
  • na vodní bytosti bude po celý den dohlížet naše krásná a laskavá vodní královna, Miss české republiky a Queen of the World KATEŘINA STOČESOVÁ
  • vodnické soutěže a dílnička jsou samozřejmostí
  • nebudou chybět dobroty (nejen z jablíček) pro mlsné jazýčky
  • odpoledne nám k tanci a poslechu bude hrát oblíbená country kapela ŽÍZNIVÍ DUBÁCI

Hastrmani, vodníci a víly z řad příchozích vítáni!

 

Zobrazeno 860x

 
 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.




design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.