Pohádková kovárnaKovárnu navštíví režisér Zdeněk Troška!

12.7.2012 16:40

Pohádková kovárna

Opět po roce Pohádkovou kovárnu navštíví režisér Zdeněk Troška. A kdy? Již tuto sobotu 14. července.

POHÁDKOVÝ DEN V PODZÁMČÍ

V sobotu 14. července 2012 bude v podzámčí rušno. Přijede totiž princ ze Zvíkova a bude hledat v naší kovárně nevěstu. Pokud chcete vědět, jak to dopadne, stačí se přijet podívat do Selibova.

Hlavní program začne ve 14 hodin.

Nejprve se vám představí strašidloložka a objevitelka Pohádkové země Vítězslava Klimtová. Spolu s potulným písničkářem Pavlem Půtou rozveselí malé i velké návštěvníky svými Malovanými písničkami.

Poté Divadlo M zahraje pohádku O princi Vendelínovi, možná se ukáží i nějaké nevěsty na vdávání a nakonec dorazí i režisér Zdeněk Troška. Po skončení programu proběhne i autogramiáda Zdeňka Trošky.

 

Celý hlavní program bude probíhat na návsi před Pohádkovou kovárnou. Pro jistotu se tedy vybavte deštníky a pláštěnkami, ani naše rosnička nemůže zaručit sluníčko po celý den.

 

Vstupné je jednotné pro všechny návštěvníky starší 2 let - 35,- Kč. Vstupné platí i pro návštěvu Pohádkové kovárny.

Prohlídky Pohádkové kovárny budou tento den bez průvodce, od 10 do 17 hodin.

 

Těšíme se na všechny, kteří se na nás přijdou podívat! A pro ty, kteří přijdou v pohádkovém kostýmu, budeme mít připravený dáreček...

Zobrazeno 4370x

 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.