Pohádková kovárnaČertovské novinky ze zasněžené kovárny

23.2.2013 19:31

Pohádková kovárna

Naši milí kamarádi,
zima už je opravdu dlouhá, hastrmánci spí klidně zimním spánkem, ale nám čertům se moc spát nechce.

Kovárna se již chystá na první letošní návštěvníky, rybičky mají vyleštěné šupinky a všichni čerti vypucovaná kopýtka. Čertovský sněm proto rozhodl, že v sobotu 16. února uspořádáme pekelnou výpravu na masopustní průvod do nedalekého Písku. Pro jistotu jsme si s sebou vzali jednoho andělíčka, který nás hlídal, abychom moc nevystrašili děti. A že se jich přišlo podívat! Bylo nám tam moooc hezky. Ostatně na pár fotek se můžete podívat v naší FOTOGALERII.

 

No a kdy že nás můžete zase přijít do kovárny zkontrolovat? Již o Velikonocích, v sobotu 30. a v neděli 31. března!!! Budete si moci namalovat velikonoční vajíčka, uplést pomlázku nebo ozdobit perníčky... A ještě k tomu se samozřejmě podívat na nás do kovárny,jak jsme si světničky hezky vyzdobili na přivítání jara.

Více informací o Velikonocích v kovárně najdete zde na stránkách již brzy.

Tak se na vás moooc těšíme již za měsíc!!!

 

 

 

Zobrazeno 4028x

 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.