Pohádková kovárna



Čertovské losování 2013

2.1.2014 13:07

Pohádková kovárna

Návštěvníci naší kovárny mohou zkusit odpovědět soutěžní otázku a vhodit ji do košíku. Čerti pak každý večer losují ze správných odpovědí.

Výherce dostane domů poštou ,,pekelný balíček". Tak vám držíme palce a těšíme se na další setkání u nás v POHÁDKOVĚ.

 

Zde najdete seznam těch šťastných, čertovsky vylosovaných:

30.3. - Baruška Kunešová, Volyně; Marie Pánková, Strakonice; Alexandra Gubová, Bratislava

31.3. - Nikitka Fundová, Dobřichovice; Mikuláš Sloup, Písek; Václav Čtvrtek, Hustopeče n. B.

 

1.5. - Lukáš Holexa, Protivín

4.5. - Karolína Kosová, Praha

5.5. - Ondra Wagner, Radostín

11.5. - Tereza Malevičová, Zeleneč

12.5. - Ondřej Hypš, Liberec

18.5. - Martinka Starcová, Praha

19.5. - Jan Schwarz, Rudolfov

25.5. - Tomáš Voskovec, Praha

1.6. - Radim Pokorný, Chomutov

8.6. - Magdaléna Radimská, Kájov

9.6. - Anička Stýblová, České Budějovice

15.6. - Vaneska Geregová, Bavorovice

16.6. - Kryštof Samec, Milevsko

22.6. - Jan Slavíček, Říčany

23.6. - Kateřina Pincová, Milevsko

29.6. - Petr Buroň, Ostrava

30.6. - Adam Šlajsna, Karlštejn

1.7. - Terezka Jirotková, Praha

2.7. - Filip Hudeček, Týn nad Vltavou

3.7. - Zdeňka Hradská, Písek

4.7. - Daniel Hašl, Bohunice

5.7. - Verunka Novotná, Beroun

6.7. - Marek Machač, Třebichovice

7.7. - Karolínka Melicharová, Česká Třebová

8.7. - Štěpánka Matoušková, Božetice

9.7. - Katka Koubská, Humňany

10.7. - Dominika Hořejší, Březnice

11.7. - Tadeáš Krajči, Praha

12.7. - Eliška Kroupová, Lhota pod Horami

13.7. - Matouš Srch, Obecnice

14.7. - Růženka Lišková, Lochovice

15.7. - Tomáš Brothánek, Humpolec

16.7. - Kubík Vejvoda, Praha

17.7. - Matouš Mácha, Dobříš

18.7. - Lucie Stejskalová, Dolní Bukovsko

19.7. - Natálie Hrychová, Zvole

20.7. - Sára Vlková, Písek; Míša Strnad, České Budějovice; Radim Pexiár, Protivín; Anna Šimáková, Vodňany; Ondřej Korelus, Nezvěstice; Viktorka Steinová, Praha; Richard Bašta, Písek

21.7. - Zuzana Dobrovská, Kamenný Újezd

22.7. - Helenka Pontová, Kožlí

23.7. - Natálie Vajgarová, Těmice

24.7. - Štěpán Huška, Opava

25.7. - Adéla Šejnová, Jamný

26.7. - Matěj Chudý, Zdice

27.7. - Anna Štětková, Most

28.7. - Petr Knoll, Morkůvky

29.7. - Filip Glassl, Loket

30.7. - Vládík Kasl, Lubná

31.7. - Lukáš Vejlupek, Praha

1.8. - Eva Kořenková, Vsetín

2.8. - Natálka Fenigbauerová, Protivín

3.8. - Adélka Traxmandlová, Most

4.8. - Adéla Burešová, Horažďovice

5.8. - Nela Vacíková, Hudlice

6.8. - Stanislav Strach, Žďár nad Sázavou

7.8. - Lucie Fialová, Havlovice

8.8. - Tereza Dítětová, Brno

9.8. - Natálie Kindelmannová, Klatovy

10.8. - Anička Reisingerová, Kašperské Hory

11.8. - Jakub Louženský, Katovice

12.8. - Jan Junger, Jirny

13.8. - Kateřina Kroupová, Mirotice

14.8. - Marek Špimr, Zdiby

15.8. - František Berný, Čáslav

16.8. - Vítek Pacák, Volyně

17.8. - Sebastián Soukup, Týn nad Vltavou; Honza Kratochvíl, Veselí nad Lužnicí; Amálie Pelikánová, Petrov; Antonín Šíšl, Vodňany; Lukáš Kajer, Protivín; Nela Vavříková, Katovice; Natálie Vobrová, Dříteň

18.8. - Tamara Pitterová, Jindřichův Hradec

19.8. - Štěpán Lebeda, České Budějovice

20.8. - Anežka Rochlová, Jílové u Prahy

21.8. - Tereza Vejdovcová, Sepekov

22.8. - Nikol Mášová, Praha

24.8. - Sofie Šafaříková, Milovice

25.8. - František Müller, Hostivice

26.8. - Tobík Folberger, Tábor

27.8. - Terezka Syslová, Praha

28.8. - Prokop Parůžek, Teplice

29.8. - Aneta Neubauerová, Český Krumlov

30.8. - Dominik Hovorka, Praha

31.8. - Pavlína Starková, Děčín

7.9. - Tomášek Prexl, Kolinec

8.9. - Barbora Furišová, Hořice na Šumavě

14.9. - Noel Bouše, Borovany

15.9. - Ludmila Svrchokrylová, Praha

21.9. - Karolína Komeštíková, Neratovice; Denisa Krausová, Písek; Lucie Vonešová, Dražice; Veronika Štefanová, Písek; Tobík Štván, Strakonice; Tomášek Chalupecký, Radomyšl; Roman Lehečka, Blatná

22.9. - Miloslav Koza, Protivín

28.9. - Karolína Školková, České Budějovice

29.9. - Marek Bohuslav, Praha

29.10. - Alžběta Filipová, Albrechtice nad Orlicí

30.10. - Adéla Šefránková, Kluky

30.11. - Jan Málek, Zliv

1.12. - Matyáš Vrzal, Praha

7.12. - Lukáš Vobruba, Vodňany

8.12. - Rozálie Seitlová, Kamenný Újezd

14.12. - Barbora Buštová, České Budějovice

15.12. - Deniska Tomková, Květov

21.12. - Eliška Henebergová, Praha

22.12. - Daniel Durdiak, Bechyně; Veronika Chylíková, Písek; Filip Kerner, Písek; Adéla Měřičková, Vráž; Anetka Šimrová, Příbram; Matyáš Malý, Protivín; Kristina Procházková, Milevsko

28.12. - Johana Vožická, České Budějovice

29.12. - Zdeněk Myslivec, Strakonice

30.12. - Ondra Vojáček, Písek

31.12. - Michal Hobza, Praha; Giovanna Leuzzi, Bavorov; Štěpán Motz, České Budějovice

Zobrazeno 6716x

 

VÁNOČNÍ KOVÁRNA - ZRUŠENO!

26.11.2021 21:16

Milí kamarádi,
doufali jsme, že vám toto již nikdy nebudeme muset psát, ale na základě zhoršující se epidemiologické situace u nás a nejnovějších nařízení vlády nemůžeme letošní Vánoce otevřít brány Pohádkové kovárny.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 18.9.2021 - reportáž

19.10.2021 13:39

V sobotu 18.9.2021 jsme již po desáté ukládali naše hastrmánky k zimnímu spánku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 18.9.2021

28.8.2021 13:32

Všichni hastrmani a víly vás srdečně zvou na 10. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově!

Mimořádná opatření

19.6.2021 0:06

JAK JE TO U NÁS V SOUČASNÉ DOBĚ S MIMOŘÁDNÝMI OPATŘENÍMI?

Deset let v pohádce

31.5.2021 21:58

Datum 31. května je pro nás velmi speciální! Přesně před 10 lety, 31. května 2011, totiž naše Pohádková kovárna přivítala své úplně první návštěvníky!!!




design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.