Pohádková kovárnaZa čerty a hastrmany již 1. května!!!

23.4.2013 22:48

Pohádková kovárna

Tak a je to tady!
Sluníčko zasvítilo a vytáhlo ty naše čertiska z doupat a pecí!

A že se té chásce líné pranic z teplých pelíšků nechtělo. Ale stačilo je podrbat mezi růžky a pošeptat jim, že za nimi brzy přijdete vy, milí kamarádi. To bylo hned veselo! Museli se pořádně vydrbat a vyprášit kožichy, až saze lítaly po celé návsi. Ale teď jsou již nachystaní, aby vás již 1. května ve své pohádkové chaloupce přivítali.

A také jsou zvědaví, kdo že se to z toho velikánského vajíčka, které jsme společně o velikonocích ozdobili, vyklube! Jestli se to chcete dozvědět i vy, přijeďte nás navštívit.

Otevřeno máme v květnu a červnu o víkendech a svátcích, o letních prázdninách pak dokonce každý den!

 

Už se na vás kamarádi moooc těšíme!!!

Zobrazeno 4517x

 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.