Pohádková kovárnaUkládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrůdlování

16.9.2013 12:40

Pohádková kovárna

Zveme malé i velké na další Pohádkový den v podzámčí! V sobotu 21. září od 14 hodin budeme ukládat naše hastrmánky k zimnímu spánku.

K tomu jim zahrajeme hezkou pohádku a zazpíváme ukolébavku.

Maminky i tatínkové se mohou zúčastnit soutěže o nejlepší jablíčkovou mňamku! Stačí, když upečou štrůdl a přihlásí ho do soutěže od 13 do 14.30 hodin. Odborná porota složená z nejmlsnějších hastrmánků a čertů z Pohádkové kovárny, v čele s baletním mistrem Vlastimilem Harapesem a zpěvákem a skladatelem Richardem Pachmanem, vybere pak ten nejdobřejší štrůdl.

Pro všechny pak zahraje k tanci i poslechu country kapela Žízniví Dubáci.

Budeme volit také Hastrmánka roku, proto všichni návštěvníci ve vodnických převlecích jsou vítáni!!!

Po celý den se budou děti moci povozit na koníčcích.

 

Moooc se na vás těšíme!!!

 

Protože se nám rosnička stále nevrátila z vandru, stejně jako v televizi ani my pořádně nevíme, jaké počasí bude... Proto doporučujeme všem vybavit se pláštěnkami a teplým oblečením, pro případ, že by té vody nakonec opravdu bylo trochu víc... Ale protože nejsme z cukru, těšíme se, že se s vámi v sobotu uvidíme!!!

Zobrazeno 3952x

 
 

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.

PF 2023

1.1.2023 19:28

Pohádkově krásné Vánoce a z pekla štěstí v novém roce Vám ze srdce a s láskou přejí čerti, hastrmani, víly a ostatní pohádková havěť z kovárny!

Vánoční kovárna bude!

4.11.2022 22:10

Hastrmánci, čerti i ostatní pohádkové bytosti se již moc těší na Vánoce. Uklízejí světničky a medvědice Máša jim peče to nejlepší vánoční cukroví. A že nevíte, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků k zimnímu spánku a Štrúdlování 17.9.2022

3.9.2022 15:14

11. ročník tradiční podzimní slavnosti v Pohádkové kovárně v Selibově s pohádkovým režisérem Zdeňkem Troškou a Miss České republiky Kateřinou Stočesovou.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.