Pohádková kovárnaPekelné balíčky za loňský rok

8.3.2015 19:16

PK

Důležitá zpráva pro všechny výherce pekelných balíčků!!!

Za okny kovárny svítí sluníčko a naši čerti se pomalu začínají probouzet ze zimního spánku. Zjistili, že pekelné balíčky, které v loňském roce posílali výhercům, se v několika případech někam zatoulaly a nedorazily do cíle. Poslali je tedy znovu a doufají, že tentokrát již najdou svého majitele!

Ale to by nebyli naši čerti, kdyby něco jako obvykle nepopletli - zjistili jme, že se jim do některých balíčků povedlo přibalit vstupenky platící pouze do roku 2014. Určitě to nemysleli zle, jenom mají občas trochu problémy s matematikou a čísla se jim povede zaměnit.

Moooc se všem omlouváme a nebojte se, vstupenky platí i po celý rok 2015!!!

Tak snad jim tuhle drobnost odpustíte a přijedete se na ně opět podívat - třeba již o Velikonocích!!! :)

Zobrazeno 4328x

 

Vánoční Pohádková kovárna

26.10.2023 16:04

Chtěli byste vědět, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků a Štrúdlování letos nebude

18.9.2023 12:32

Moc nás to mrzí, ale v letošním roce z technických důvodů neuskutečníme tradiční podzimní slavnost UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU A ŠTRÚDLOVÁNÍ.

Nadační fond Tesco

9.7.2023 15:33

S radostí vám oznamujeme, že naše Pohádková kovárna se dostala mezi 3 vybrané projekty v programu Vy rozhodujete, my pomáháme od Nadace Tesco Česko. V případě, že v období od 10. července do 6. srpna nakoupíte v supermarketu Tesco Písek, obdržíte u pokladny žeton, který vám umožní podpořit projekt, který vás nejvíc oslovil.

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.