Pohádková kovárnaDračí slavnosti 18.7.2015

15.7.2015 8:54

PK

V sobotu 18. července 2015 od 13 hodin oslavíme v Pohádkové kovárně v Selibově velký dračí svátek!

Kromě tradičních prohlídek kovárny s pohádkovými bytostmi, které budou probíhat od 10 do 17 hodin, budete toho moci zažít spoustu dalšího!

Například otevřeme nový zážitkový areál u Pohádkové kovárny, kde potkáte naše oslíky, budete moci zabloudit v pohádkovém bludišti, či popustit uzdu své fantazii ve výtvarné dílničce.

 

Se spisovatelem Hynkem Klimkem a hercem Čestmírem Řandou ml. se seznámíme se strašidly, o kterých si můžete přečíst ve Strašidlářích a Divadlo M zahraje novou hudební pohádku Dračí čaroděj.

Pro dobrou náladu, k poslechu a třeba i tanci bude hrát oblíbená country kapela Žízniví Dubáci.

Princezny, rytíři nebo i draci z řad příchozích jsou vítáni!!!

Vstupné je 75,- Kč (pro všechny návštěvníky starší 2 let), platí pro celý program včetně prohlídek kovárny.

 


 

NEBOJTE SE SLUNÍČKA ANI DRAČÍHO OHNĚ! Hodného nespálí!

Hastrmánci pro vás přichystali stany proti sluníčku, tůňky s vodou pro malé děti a vodní spršku přímo s živou vodou pro osvěžení vás všech. A také spousty malinovky, pivečka a nanuků.

TĚŠÍME SE NA VÁS! Vaši hastrmánci, čerti a draci...

 

 

Zobrazeno 3781x

 
 

Vánoční Pohádková kovárna

26.10.2023 16:04

Chtěli byste vědět, jaký stromeček si zdobí čerti, co mají hastrmani na stole při štědrovečerní večeři a jak se slavily Vánoce třeba v minulém století? Navštivte pohádkový svět Vánoc se spoustou ozdobených živých stromečků v Pohádkové kovárně v Selibově u Písku.

Ukládání hastrmánků a Štrúdlování letos nebude

18.9.2023 12:32

Moc nás to mrzí, ale v letošním roce z technických důvodů neuskutečníme tradiční podzimní slavnost UKLÁDÁNÍ HASTRMÁNKŮ K ZIMNÍMU SPÁNKU A ŠTRÚDLOVÁNÍ.

Nadační fond Tesco

9.7.2023 15:33

S radostí vám oznamujeme, že naše Pohádková kovárna se dostala mezi 3 vybrané projekty v programu Vy rozhodujete, my pomáháme od Nadace Tesco Česko. V případě, že v období od 10. července do 6. srpna nakoupíte v supermarketu Tesco Písek, obdržíte u pokladny žeton, který vám umožní podpořit projekt, který vás nejvíc oslovil.

PRACOVNÍ NABÍDKA PRO ROK 2023

12.3.2023 17:14

Hledáme nové pohádkové bytosti do týmu!

Velikonoce v kovárně 2023

27.2.2023 11:29

Jestli jste zvědaví, jak to o Velikonocích vypadalo ve vesnickém stavení, jaká vajíčka si malují čerti a hastrmani, proč odlétají o Velikonocích zvony do Říma a jak se zdobí perníčky, přijďte se i Vy podívat o velikonoční sobotu nebo neděli do Pohádkové kovárny v Selibově.
design & code © Roman Novotný          tvorba webu © Martin Žaloudek          ilustrace © Ak. malíř Karel Franta

© Pohádková kovárna Selibov - všechna práva vyhrazena.